سامانه پیام کوتاه سایمون – در زندگی امروزه ، فناوری جای مهمی در زندگی ما را ایفا میکند ، بطور مثال از زمانی که از خواب بیدار میشویم ، تا زمانی که میخوابیم تقریبا موبایل خود را به همراه خود داریم و در طول روز با آن سرو کار داریم . برای همین بهترین تبلیغات محیطی و مجازی، با استفاده از این امکانات به کار خود توسعه و بهبود میدهند .

اس ام اس مارکتینگ یکی از روش های رایج و پرکاربرد در امر فروش است ، بسیاری از ما هم شاهد بازدهی کامل و دقیق آن هستیم ، این ابزار در کشورمان با استقبال زیادی روبرو شده است و هر روز در حال پیشروی است. در چند سال پیش این امکانات در اختیار شرکت های مخابراتی بود و اشخاص حقیقی و حقوقی دسترسی به پنل مستقیم را نداشتند ، شرکت های بزرگ و سازمان ها با پرداخت هزینه های زیادی قادر به بکار گیری این سرویس بودند . اما در زمان حال شرکت های بزرگ و کوچک می توانند با هزینه خیلی کم و یا رایگان از سامانه پیام کوتاه بهرمند شوند و تبلیغات پیامکی خود را اغاز کنند . سامانه پیام کوتاه سایمون

برگزاری نظرسنجی ها و رای گیری های مبتنی بر پیامک، تبلیغات، اطلاع رسانی، یاد آوری زمان های خاص (مثلا زمان باز گرداندن کتاب به کتابخانه) ، اعلام نمره دانش آموزان و دانشجویان، پاسخگویی خدمات پس از فروش، ارسال و دریافت کدهای فعالسازی نرم افزارها، ارسال پیامک متناظر با نام و مشخصات مخاطب، ارسال گروهی از روی لسیت شماره ها، ارسال پیامک برای تبریک (تولد، سالگرد ازدواج و…) به کارمندان، پیامک مناسبت های خاص، اطلاع رسانی به کارمندان، اعضای باشگاه های علمی و ورزشی و تشکل های خبری، اعلام زمانهای حراج، معرفی خدمات و صاحبان مشاغل جدید و …. همگی در بستر این وسیله نوین ارتباطی فراهم شده است و بسیاری از مشتریان ما این سیستم را به عنوان بهترین راه حل موارد بالا برگزیده اند.

نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون