سامانه پیام کوتاه  ۲۰۲۰ امکان دسترسی به خدمات و سرویس های شرکت رایتل را بصورت رایگان برای مشترکین سیم کارت های دایمی و اعتباری از طریق تلفن همراه فراهم می نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای کار با سامانه پیام کوتاه، کلمه HELP را به ۲۰۲۰ پیامک نمایید. سامانه پیام کوتاه سایمون ۲۰۲۰ 

سامانه پیام کوتاه سایمون ۲۰۲۰ | نمایندگی سامانه پیامکی سایمون

مشاهده اعتبار و گزارش مصرف :
با استفاده از این سرویس مشترک می تواند از آخرین مبلغ اعتبار و یا باقیمانده حجم اینترنت یا … خود مطلع شود.
لازم به ذکر می باشد ثبت کدهای دستوری به حروف کوچک و بزرگ حساس نبوده و بین دستورات یک فاصله وجود دارد.
مدیریت سرویس ها و خدمات :
سرویس تماس های از دست رفته : هنگامی که گوشی تلفن مشترک خاموش است و یا در خارج از محدوده پوشش‌دهی رایتل قرار دارد، چنانچه در این زمان با مشترک تماس گرفته شود، این تماس‌ ها در سامانه رایتل ذخیره شده و بعد از اینکه مشترک گوشی خود را روشن نموده و یا در ناحیه تحت پوشش رایتل قرار گرفت، زمان و جزئیات تماس از طریق پیامک برای وی ارسال خواهد شد.
سرویس گزارش تماس ( ویژه مشترکین اعتباری ) : با استفاده از این سرویس بعد از هر تماس، پیامکی که نشانگر مدت زمان مکالمه، هزینه تماس و باقیمانده اعتبار می باشد، برای مشترک سیم کارت اعتباری ارسال می شود.
سرویس دوستان و خانواده: با اضافه نمودن ۵ شماره رایتل که بیشترین تماس را با آن ها دارید از تخفیف ویژه مکالمات درون شبکه ای بهرمند گردید. (%۲۵ تخفیف مکالمات برای مشترکین دایمی و %۲۰ تخفیف مکالمات برای مشترکین اعتباری)
تخفیف در نظر گرفته شده فقط برای مکالمات بین مشترکین رایتل بوده و سایر سرویس ها شامل پیام کوتاه، مکالمه در حالت رومینگ و … شامل این تخفیف نمی شوند.
در صورت غیر فعال سازی سرویس، کلیه شماره های موجود در لیست حذف می شوند.
سامانه پیام کوتاه سایمون ۲۰۲۰  – سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰  – سامانه پیام کوتاه سایمون