ما شاهد رشد دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات، که یکی از عوامل اصلی و بزرگ تغییرات درجامعه اطلاعات و ارتباطات است هستیم که میتوان به یکی از این موارد مانند روند بازاریابی اشاره کرد . در حال حاضر ابزار تبلیغ بسیاری مانندمانند تلویزیون ، رادیو ، وب سایت ، مجلات ، گوگل و … جهت بازاریابی خلق شده است که در سال های اخیر پیامک نیز به جمع آنها اضافه شده است . بازاریابی با پیامک از دیگر رسانه ها شخصی تر و خصوصی تر است . بازاریابی از طریق پنل پیامکی سایمون 

برای اینکه اکثر مخاطبین ، تلفن همراه خود را هر کجا که میروند میبرند ، که در حال حاضر یکی از ارزانترین ، هدفمندترین ابزار تبلیغاتی است . در بازاریابی پیامکی ا مشاهده و مرور پیامک توسط مخاطبین تلفن همراه تقریبا صد در صد است ، از آن گذشته شما با کمترین هزینه ممکن بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را خواهید داشت ، که در مقایسه با ابزارهای تبلیغاتی  دیگر کم نظیر و فوق العاده است . بازاریابی از طریق پنل پیامکی سایمون 

 

مزایای بازاریابی از طریق SMS

 

قدرتمند ترین نقطه بازاریابی پیامکی که از سایر ابزارهای تبلیغاتی متمایز می کند مدیریت بازاریابی از آن بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌مند می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود عبارتند از:

– سرعت انتقال پیام به بازار هدف : پیامک های تبلیغاتی را میتوان با هدف گرفتن یکسری از مخاطبین خاص به سرعت ارسال کرد و بازدهی آن را دریافت کرد .

ارسال پیام ­های خاص برای تک ‌تک مشتریان و مخاطبان : این قابلیت می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای کمک به تحقق اهداف بازاریابی تک‌ به تک باشد ‌و ارزش پیام ارسالی برای افراد را با توجه به سفارشی بودن افزایش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

– هزینه پایین رسانه و نرخ پاسخ مصرف کنندگان : مطالعه­ ها و بررسی های انجام شده نشان می دهد که بازاریابی به وسیله تلفن همراه می­تواند مقرون به صرفه ­تر از سایر رسانه­ ها باشد و نرخ پاسخ گیرندگان پیام کوتاه تلفن همراه می­تواند حدود ۲۰ بار بیشتر از سایر رسانه­ ها باشد .

– دسترسی دائم به مشتریان : صاحبان تلفن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌همراه ، این وسیله را در بیشتر اوقات شبانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌روز و در بیشتر اماکن ، همراه خود دارند. از این رو شرکت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور دایم ارتباط خود را با مخاطبان حفظ کند و در مواقع اضطراری ، پیام‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی را به مخاطبان ارسال کند

بازاریابی از طریق پنل پیامکی سایمون 

– افزایش اعتماد مصرف کنندگان به وسیله شخصی سازی پیام : کانال بی سیم دارای مزیت بالقوه برای ارسال اطلاعات دقیق­تر و دارای جزییات بیشتر است، پیام را می توان با توجه به هر یک از مشتری­ها تهیه کرده و نتیجه بهتری گرفت. از آنجا که تلفن همراه جزء وسایل شخصی می­باشد ، بازاریاب­ها می­توانند هرشخصی را به طور خاص با در نظرگرفتن ویژگی ­هایی مانند موقعیت اجتماعی ، علایق شخصی ، زمان و مکان ، مورد توجه قرار دهند ، که این امر اعتماد مصرف کنندگان را افزایش می­دهد .

– بالا بودن میزان یادآوری و به خاطرسپاری پیام : چون این پیام به طور مشخص و به­ وسیله شخصی­ترین رسانه ارسال می شود در ذهن گیرنده پیام نقش می­بندد و از قدرت اثرگذاری بالایی برخوردار است .

– امکان ذخیره‌سازی پیام و ارسال آن برای دیگر افراد : در صورتی که پیام دارای جذابیت بوده و محتوای آن افراد را به ارسال آن تشویق کند بازاریابی ویروسی محقق می­شود که می‌تواند کارآیی تبلیغات را به صورت تصاعدی افزایش داده و شرکت را از مزایای ­بی‌شمار آن منتفع سازد .

 

همانطور که مستحضرید ارسال اس ام اس یکی از تکنولوژی های جدید ارتباطی است که در دنیایی بازاریابی برای برای برقراری ارتباط با مخاطبان مورد استفاده قرار می­گیرد، تیم مشاوره­ ای شرکت ما بر آن شده است که خدمات خود را از طریق SMS به مشترکین و مشتریان خود ارائه نماید و شما کاربران محترم می­توانید از خدمات جدید و به روز این شرکت برخوردار شوید. این خدمات شامل :

 

اطلاع رسانی بابت نرخ­ های جدید تکنولوژی­های روز

برگزاری مسابقه پیامکی ( قرعه کشی و تعیین برنده ­ها درکمتر از یک ثانیه ) به صورت خودکار

ارسال پیام­ های مناسبتی به صورت خودکار ( ایام محرم – ماه مبارک رمضان – ۲۲ بهمن و … )

اطلاع رسانی بابت اخبار جدید

دریافت انتقادات و پیشنهادات

بالابردن سطح علمی و کاربردی مخاطبین

اطلاع رسانی از جدیدترین محصولات شرکت به مشتری

اطلاع رسانی در مورد شرایط اعطای تسهیلات تخفیف ویژه

ارتباط دوطرفه با مشتری و دریافت پیشنهادات و انتقادات مشتری

اعلام خدمات خاص برای مشترکین نمونه با توجه به نظر خود مشترکین

اطلاع رسانی به مشترکین در خصوص ارائه­ی خدمات نوین

گزارشات متعدد و کامل از وضعیت شرکت

بازاریابی از طریق پنل پیام کوتاه سایمون نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون بهترین روش درآمد زایی برای شماست …