نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون پیامک این امکان را به افراد مختلف میدهد که بتوانند درآمدی بالا داشته باشند. این افراد میتوانند با بازاریابی برای خدمات پیامکی خود مشتریان زیادی جذب کنند. اگر شما بتوانید در ابتئا یک بازاریابی موثر داشته باشید برای عموم شناخته خواهید شد و این بار مشتریان هستند که در پی شما خواهند بود.

فردی که نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون پیامک را داشته باشد در ابتدا کارشناسان سایمون پیامک آموزش های لازم را به ایشان خواهد داد تا با اطلاعات کامل بتواند وارد این شغل پردرآمد شود. شما میتوانید به راحتی نمایندگی را بدست آورید بدون اینکه نیاز باشد که مهارت خاص و یا تحصیلات عالیه داشته باشید و حتی با کمترین سرمایه نمایندگی را بدست بگیرید.

شما میتوانید به مشتریان خود خدمات پیامکی، فروش پنل ارسال پیامک و فروش شماره های اختصاصی مانند شماره هایی که با ۳۰۰۰۰ شروع میشوند. هرچه شماره رند تر باشد سود بیشتری برای شما خواهد داشت. حتی شما میتوانید برای نمایندگی بازاریابی کنید و به افراد دیگر نیز پیشنهاد داشتن نمایندگی را بدهید . با این کار هم شما نمایندگی خود را دارید و هم با شروع کارنماینده جدید سودی نیز عاید شما میشود. شما هم از ارسال پیام های خود و نماینده جدید کسب درامد میکنید، هم از فروش نمایندگی و شماره ها میتوانید به درامد برسید.

مهمترین نکته قابل ذکر این است که شما پس از دریافت نمایندگی شروع کارتان و همه فعالیت های شما با نام و برند خودتان است و هیچ نامی از سایمون پیامک در فعالیت های شما نخواهد بود و کسی متوجه همکاری شما با ما نخواهد شد و حتی فرد جدیدی که شما به ایشان نمایندگی داده اید میتواند با نام خود به فعالیت بپردازد.

سایمون پیامک هنگامی که شما نمایندگی را بدست گرفتید اطلاعات کاملی به شما ارائه میدهد که بوسیله این اطلاعات شما میتوانید پیام ها را به اشکال مختلفی ارسال کنید. شما هم میتوانید از پیام های آماده سیستم استفاده کنید و هم میتوانید پیام های اختصاصی را برای ارسال انتخاب کنید. حتی شما میتوانید پیام ها را بصورت هوشمند ارسال کنید . برای مثال شما میخواهید پیام هایی را ارسال کنید که بدست افراد بین ۱۵ تا ۲۰ سال  برسد و یا حتی فقط پیام شما بدست افراد مذکر برسد. میتوانید بر اساس کد پستی پیام ها را ارسال کنید. میتوانید پیام ها را طبق پیش شماره ، مثلا شماره هایی که اول آن با ۰۹۱۲۳۲۴ شروع میشود. پیام ها را فقط برای همراه اولی ها یا فقط برای ایرانسلی ها ارسال کنید و پیا های تبریک تولد حتی با نام خود فرد و موارد دیگر… . حتی شما میتوانید پیام ها را برای ارسال شدن در زمانی خاص تنظیم کنید لازم نیست که همیشه سیستم در کنار شما باشد.

توجه داشته باشید که اگر شما بخواهید نمایندگی شرکت ها یا حتی برخی برند ها را داشته باشید به راحتی امکان پذیر نمی باشد و شما باید سرمایه زیادی برای شروع داشته باشد و حتی نیاز است که مهارت لازم را دارا باشید. سایمون پیامک در راستای ایجاد اشتغال و کسب درامد برای افراد بیکار یا کم درامد میتواند نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون پیامک را در اختیارتان قرار دهد. با توجه به اینکه امروزه پیام های تبلیغاتی گسترش یافته و اکثر شرکت ها تمایل دارند که از سامانه پیام کوتاه برای تبلیغ فعالیت های خود استفاده کنند میتوان نتیجه گرفت که داشتن نمایندگی کاری تضمینی برای رسیدن به درامد بالا میباشد.

برای دریافت هرگونه اطلاعاتی راجب نمایندگی و سامانه های پیامکی میتوانید با بخش پشایبانی سایمون پیامک تماس بگیرید تا از راهنمایی و مشاوه های کارشناسان سایمون پیامک استفاده کنید. شماره های تماس: ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸  و ۰۲۶۴۵۳۲۸۹۴۷

نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون پیامک