زمان مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی موضوعیست که بار ها آن را شنیده ایم در این مقاله آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد

زمان مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی 

بایستی برای ارسال اس ام اس زمانی را انتخاب کنید که جامعه مخاطب آمادگی پذیرش و استفاده از محتوای ارسالی برای شما را داشته باشد فرض کنید زمانی که برای ارسال پیامک انتخاب می کنید در زمان صرف ناهار یا شام مخاطبان است . پس مطمئن باشید در این زمان به هدف خود در بازاریابی نخواهید رسید . صبح خیلی زود و شب هنگام و در وقت استراحت افراد بدترین زمان برای ارسال پیامک های انبوه شماست حتما به آن توجه داشته باشید . مخاطب با هر آنچه که زمان استراحت او را دچار اختلال کند برخورد خواهد کرد پس انتظار نداشته باشید از تبلیغات خود در این ساعات به نتیجه برسید. پس از تعیین بازار هدف بایستی ارسال پیامک به دو دسته کلی تقسیم شود
۱-    ارسال پیامک برای سازمان ها و شرکت ها و افراد وابسته به انها که صد البته بهترین ساعات برای ارسال پیام کوتاه به  این قشر در ساعات خلوت اداری پس از ساعت ۱۰ صبح تا قبل از زمان صرف ناهار است . درست زمانی که مخاطب در حال بررسی نیاز های سازمان می باشد
۲-    ارسال پیام کوتاه به صاحبان مشاغل کوچک و کسب و کار بومی به دلیل مشغله های خاص این مشاغل بهتر است ارسال پیامک در روزهای پایانی هفته به خصوص پنج شنبه و جمعه صورت گیرد چون این دست از مخاطبان اقشار بیشتری از جامعه را در بر میگیرد و عمومی تر است .
در هنگام ارسال پیامک برای مناسبت های خاص باید ارسال پیامک را به گونه ای مدیریت کنید که در همان روز یا روز قبل از ان به گیرنده تحویل داده شود .
هرگز در زمان شلوغی خطوط اقدام به ارسال اس ام اس نکنید زیرا در این مواقع پیامک ها دچار شکستگی شده و به طور کامل به گیرنده تحویل داده نخواهد شد
درمواقعی که در روز خاصی مشاغل اداری تعطیلی ۱ روزه یا بیشتر دارند سعی بر ان داشته باشید تا با دادن تخفیف به مشتریان از این فرصت ها نهایت استفاده را ببرید.
عدم ارسال پیامک در تایم های اوج کاری برای کارمندان میتواند تاثیر بسیار خوبی در بالا بردن اطمینان مشتریان از استفاده کنندگان سامانه ارسال پیام کوتاه را به ارمغان آورد .
سامانه پیام کوتاه سایمون با قابلیت مدیریت پیامک های شما در پنل اس ام اس این امکان را به شما خواهد داد تا در زمان مناسب اقدام به ارسال پیامک های خود کنید برای اشنایی با امکانات پنل اس ام اس سایمون میتوانید به بخش تعرفه های سامانه پیامکمراجعه و در صورت صلاحدید نسبت به خرید آنلاین سامانه پیام کوتاه اقدام کنید .

مقالات دیگر

نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس
فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه

نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه راه کاری زود بازده برای رسیدن به درامدی مطمئن برای انانکه به دنبال فرصت شغلی مناسب و زود بازده هستند .