بهترین تبلیغ همیشه تبلیغی بوده است که نتیجه مطلوبی را به جای گذاشته است ، تبلیغات اشتباه و نابجا نه تنها باعث پیشرفت در امر فروش نبوده بلکه اثرات منفی آن به تبع منجر به کاهش فروش میشود . 

نحوه ارسال هدفمند پیامک

در مورد ارسال پیامک تبلیغاتی هم این قانون صدق میکند . شما ممکن است یک پیامک را در سامانه پیام کوتاه بصورت رندوم یا تصادفی ارسال کنید . بنابراین سامانه بصورت تصادفی برای شماره های موجود ارسال می کند و این امر باعث میشود تعدادی از مشترکین که در ارتباط با شغل شما اطلاعی ندارند یا نیازی ندارند این پیام را دریافت کنند . در نتیجه نه تنها تاثیر مثبتی بر جایی نمی گذارد . بلکه شما سرمایه خود را هدر داده اید .

نحوه ارسال هدفمند پیامک

اما سایمون پیامک راه حلی پیش روی کاربران خود گذاشته است که کاربران میتوانند ارسال خود را بهینه کنند و به کسانی که در بانک مشاغل و اصناف ، سنی و جنسیت وجود دارد ارسال کنند و نتیجه مطلوبی را دریافت کنند

 چطور میتوان پیامک را به صورت هدفمند ارسال کنیم ؟

از جمله ویژگی های ارسال هدفمند عبارتند از :

۱- ارسال به یک محدوده جغرافیای خاص

۲- ارسال پیامک به یک استان ، بخش و شهرستان خاص

۳- ارسال پیامک به یک قشر خاصی از جامعه مانند پزشکان و یا وکلا و . . .

۴- ارسال پیامک برای یک کد پستی خاص

۵- ارسال پیامک برای یک رده سنی خاص
سایمون پیامک اقدام به عرضه نمایندگی پیام کوتاه در کشور نموده که میتوانید از طریق این قسمت اطلاعات راحع به نمایندگی سامانه پیام کوتاه در شهرستان ها
کسب کنید .

شرایط نمایندگی سامانه پیام کوتاه

در زیر برای استفاده بیشتر شا لینک هایی قرار داده شده است که ازطریق  آن میتوانید اظلاعات تکمیلی راجع به قیمت سامانه پیامک را به دست آورده پکیج های مختلف پیامکی را مقایسه کنید و در صورت تمایل به صورت انلاین اقدام یه خرید نمایید.