سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای چیست؟

سوالی که شاید بارها شنیده باشید و یا با آن مواجه شده باشید . با سایمون پیامک همراه باشید تا همه ملزومات راجع به ارسال اس ام اس منطقه ای بدانید.

سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای

اگر خواهان استفاده از سامانه های پیام کوتاه انبوه بوده باشید شاید تاکنون این تیتر به گوشتان خورده باشد که پنل اس ام اسی خریداری کنید که قابلیت ارسال اس ام اس منطقه ای را داشته باشد .

اساس کار بانک های اطلاعاتی بهره گیرنده از سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای بهره گیری پایگاه داده ای با قابلیت تفکیک براساس اطلاعات کارت ملی صاحبان ان هاست .

به طور واضح تر این گونه شرح می دهیم .اطلاعات مدرج در کارت ملی افراد شامل اطلاعاتی فردیست که یکی از اطلاعات فوق کد پستی محل سکونت وی می باشد .

برای هر منطقه شهری در هر جایی از کشورمان شماره منحصر به فردی قرار داده شده است که به عنوان پیشوند همه شماره های کد پستی ساکنان یک منطقه قرار داده شده است

در این سامانه ارسال اس ام اس  به طور مثال کلیه مناطق شهر شیراز مورد بررسی فرد متقاضیست همانطور که  تصویر نشان می دهد کلیه مناطق شهر شیراز داره یک کد منطقه ای می باشد که به عنوان پیشوند همه کد های پستی شهر به کار گرفته می شود .

سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای

سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای

سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای شما را قادر میسازد تا مناطق مورد نظر را انتخاب و سپس اقدام به ارسال اس ام اس نمایید .

این عمل به واقع تبلیغات هدفمند را برای متقاضیا ن تبلیغات انبوه پیامکی را به ارمغان خواهد آورد و انتخاب گروه هدف درست را نوید خواهد داد.

سایمون توانسته است در بانک اطلاعاتی خود به روز ترین نقشه تفکیک شده مناطق شهری مربوط به هر شهری را قرار دهد تا متقاضیان به درستی بازار هدف خود را به دست آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فروش سامانه پیامک مراجعه نمایید.

مقایسه پکیج های پنل اس ام اس

خرید آنلاین پنل اس ام اس

مقالات مرتبط با سامانه پیامک را در لینک های زیر دنبال کنید.

نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای

نمایندگی ارسال اس ام اس

نمایندگی سامانه پیامک

سامانه پیامک