سامانه پیامک سایمون در خدمت شماست برای آنکه در ارتباط باشید !

سامانه پیامک سایمون

سامانه پیامک سایمون ابزار هماهنگی یا همان ارتباط را به شما میدهد ، شما با هزینه ای معادل قیمت بیان شده در تعرفه پکیج های پنل اس ام اس صاحب یک پنل اس ام اس و یک خط اختصاصی میشوید که با تعرفه مشخص  پیامک ارسال میکنید .

همچنین زمانی که خانواده شما به آن خطوط پیامکی ، پیامی را ارسال میکنند شما میتوانید با سامانه پیامکسایمون ، ایمیل و حتی موبایل خود آن را مشاهده کنید . در ضمن نیاز نیست نگران پشتیبانی از سامانه پیام کوتاهباشید ، زیرا از طریق واحد پشتیبانی موجود در سامانه پیام کوتاه درخواست خود را ارسال کنید .

همانگونه که در مقاله بازار یابی به وسیله اس ام اس شرح داده شد بازاریابی پیامکی یکی از روش های مرسوم بازرایابی و تبلیغاتی نوین است

سامانه پیامک سایمون همراه شما در پروژه های تبلیغاتی شما خواهد بود و راهکاری موٍثر جهت برقراری ارتباط ارزان و مطمئن می باشد.

در مجموعه مقالات تحت عنوان سامانه پیامک سعی خواهیم کرد تا اطلاعات مفید و مختصری در اختیارتان قرار دهیم .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

قیمتفروش سامانه پیام کوتاه

فروش آنلاین سامانه پیامک

چنانچه تمایل به اخذ نمایندگی سامانه پیامک داشته باشید می توانید نسبت به بررسی شرایط اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاهاقدام نموده و درخواست خود را برای کاشناسان سایمون ارسال کنید .