سایمون پیامک با هدف ایجاد شغلی جدید و پردرامد برای همه اقشار جامعه ، نمایندگی سامانه پیام کوتاه را به افرادی که تمایل دارند به سمت این شغل بیایند ارائه میدهد. برای داشتن نمایندگی نیازی به مهارت خاص نیست. سایمون پیامک آموزش لازم را به شما خواهد داد. نکته قابل تئجه این است که برای داشتن نمایندگی سامانه پیام کوتاه نیازی به سرمایه هنگفت نیست.

نمایندگی سامانه پیام کوتاه

نمایندگی سامانه پیام کوتاه

شما میتوانید با داشتن نمایندگی سامانه پیام کوتاه خدمات مربوط به پیام کوتاه را رائه دهید، همچنین میتوانید به فروش پنل سامانه پیامکی بپردازید. حتی نمایندگان نیز میتوانند نمایندگی را به افراد دیگری نیز بفروشند. ولی هر نماینده میتواند بصورت جداگانه و مستقل از نمایندگان دیگر فعالیت کند و همه خدمات خود را با نام و برند تجاری که ارائه دهد. پنل های نمایندگی مختلفی وجود دارد که امکانات و دسترسی های آنها با هم متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به مقالات مربوطه رجوع کنید و یا با پشتیبانی سایمون پیامک تماس بگیرید.

نمایندگی سامانه پیام کوتاه را بعنوان شغل دوم نیز میتوانید داشته باشید زیرا شما به راحتی میتوانید فعالیت های خود را انجام دهید و درامد دیگری نیز داشته باشید. افزایش درامد شما درواقع همانطور که برای شما سوداور است در واقع به ما نیز کمک کرده اید. داشتن نمایندگی معامله ای دو طرفه محسوب میشود. ما در کنار شما فعالیت میکنیم و از ارائه هرگونه راهنمایی و مشاوره دریغ نخواهیم کرد زیرا درامد شما باعث افزایش درامد ما هم میشود.

شما با فروش پنل به مشتریانتان در واقع محیطی که خودتان آن را کنترل و نظارت میکنید را فرخته اید. یعنی مشتریان شما وارد سایت میشوند و پیام ها و تبلیغات خود را در آن محیط ارسال و دریافت میکنند. شما بایت فرشو هر پنل مبلغی از مشتری دریافت میکنید که این فقط بخشی از درامد شما به حساب میاید. این تنها بخش کوچکی از درامد شماست. با فروش هر پنل و ارسال پیامک از طریق مشتری جدید سودی هم شما میرسد.

 امروزه در همه جای کشور و در هر صنفی میتوانند از پیام کوتاه برای تبلیغ خود یا به هر دلیلی استفاده کرد. همه شرکتها ، مدارس، آژانس ها، هتل ها و … میتوانند از این شغل برای افزایش درامد خود و یا حتی معرفی خود که در نهایت به افزایش درامد منتهی میشود استفاده کنند. شما میتوانید در هر نوع صنفی نمایندگی و خدمات اس ام اس را بفروش برسانید.برای مثال مدارس و دانشگاه ها برای ارسال نمرات میتوانند از پیام کوتاه استفاده کنند. هتل ها میتوانند برای جذب مسافران بیشتر نام هتل خود را بعنوان پیام تبلیغ ارسال کنند و یا در لحظه ثبت نام مسافر در هتل برای آنها پیام خوش آمدگویی ارسال کنند، بانکها نیز از مانده حساب و واریز و برداشت مشتریان خود برای ارسال پیام استفاده کنند و خیلی از موارد دیگر…
در کل میتوان گفت  پنل اس ام اس در همه مشاغل میتواند کاربرد داشته باشد و شما میتوانید به دنبال بازایابی در هر شغلی که فکر میکنید بروید.
سایمون پیامک پشتیبان شما خواهیم بود در هرجای ایران که باشید. با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۴۳۸۴۷۰۹۸

نمایندگی سامانه پیام کوتاه