پنل اس ام اس سایمون پیامک از قدرتمند ترین و بروزترین پنل های موجود در بازار است که به شما امکان ارسال پیامک های انبوه و گروهی را میدهد و دارای دفترچه تلفن و بانک اطلاعاتی فوق العاده هوشمند، سیستم پاسخگویی دو طرفه، صندوق دریافت، سیستم نوبت دهی و … میباشد. در پنل اس ام اس سایمون پیامک سعی شده است که تمام امکانات موجود در مدل های ایرانی و خارجی گنجانده شود تا شما بتوانید با سهولت، سرعت و دقت بیشتری فعالیت کنید. با پنل اس ام اس میتوانید تبلیغاتی گسترده با هزینه های بسیار پایین داشته باشید.

پنل اس ام اس بر روی ویندوز سیستم شما نصب میشود و قابلیت کار با مودم جی اس ام را دارد و بصورت همزمان میتواند از هشت سیم کارت استفاده کند که این یکی از بزرگترین مزایای این نوع پنل است که در سیستم های مشابه کمتر دیده میشود. این قابلیت باعث افزاریش بازدهی و سرعت ارسال میشود.

باید گفته شود که امروزه یکی از راههایی که برای تبلیغات گسترده مورد استفاده قرار گرفته است که مورد استقبال بیشتر شرکت های بزرگ و کوچک نیز قرار گرفته پیام های تبلیغاتی است که بازدهی زیادی نیز داشته است چون به دست اقشار مختلف جامعه با هر نوع رده سنی و هر نوع صنفی میرسد و معمولا هم خوانده میشود. و گاها نسبت به صحت و یا عدم صحت این پیام ها به جستوجو میپردازند . بعد از اطمینان از درستی آن بیشتر از ۵۰ درصد افراد مشتری آن گروه میشود. حتی گاهی برخی از مخاطبین پیام های تبلیغاتی تلفن همراه خود را در لیست سیاه قرار میدهند تا پیام های تبلیغاتی دریافت نکنند با این پنل ها حتی میتوانید به اینگونه افراد نیز پیام ارسال کنید. فقط کافی است با سایمون پیامک تماس بگیرید که یک خط تلفن برای این امور برای شما راه اندازی کنند .شما میتوانید با استفاده از پنل اس ام اس به درامد بیشتری برسید. این پنل ها میتواند در اکثر مواقع مورد استفاده قرار بگیرد. برای یازاریابی این پنل اس ام اس میتوانید به مکان های نام برده که در ادامه مطالب گفته میشود سر بزنید.

مدارس و دانشگاه ها: برای ارسال نمرات و دعوت از والدین دانش آموزان به مدارس
 دفاتر بیمه: برای ارسال زمان تمدید بیمه افراد
آزمایشگاه ها: ارسال پیام تاریخ جواب دهی
هتل ها: ارسال پیام خوش امدگویی که مسافران بعد از ورود به هتل
فروشگاه ها: تبلیغات و اعلام تخفیفات
نمایشگا ها: زمان برگزاری و افتتحاح
بانک ها: ارسال پیام موجودی حساب مشتریان
آموزشگاه ها: زمان برگزاری جلسات و امتحانات
کارخانجات و شرکت ها: ارسال پیام ها به طلبکاران برای پرداخت بدهی، ارسال پیام های تبریک و تسلیت به کارکنان و مشتریان
و…
با دریافت پنل اس ام اس سایمون پیامک شما میتوانید پیام های تبلیغاتی ، تبریک، تسلیت، فروش و … را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مخاطب برسانید . حتی شما میتوانید با استفاده از بانک اطلاعاتی که سایمون پیامک در اختیار شما قرار میدهد پیام ها را طبقه بندی و ارسال کنید. مثلا پیام های خاص بدست افراد ۲۰-۲۵ سال برسد یا پیام ها فقط برای نمایشگاه های خودرو ارسال شود . با این کار شما هر نوع پیام را به دست افراد همان گروه ارسال میکنید. با پنل اس ام اس سایمون پیامک هدفمند فعالیت کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ای پشتیبانی سایمون پیامک تماس بگیرید و از دیگر خدمات سایمون پیامک مطلع شوید.

پنل اس ام اس