در قسمت های پیشین در مورد پنل ارسال پیامک تبلیغاتی سایمون پیامک صحبت کردیم که چیست و چگونه کار میکند . اکنون به بررسی های بیشتر این شغل میپردازیم . همه میدانیم که هر شغلی معایب و مزایایی دارد که این حرفه از این موضوع نیز جدا نیست .

پس بیایید با خوب و بد این شغل ( پنل ارسال پیامک تبلیغاتی سایمون پیامک ) آشنا شویم و نکات مثبت و منفی آن را بررسی کنیم تا به یک دید کلی از این شغل برسیم . اگر تمایل دارید مطالب بعدی را با دقت مطالعه بفرمائید .

مزایا پنل ارسال پیامک تبلیغاتی سایمون پیامک

در آغاز به نکات مثبت این شغل میپردازیم که باعث درآمد بالا میشود . در این شغل شما رئیس خودتان هستید . تمامی تصمیمات با شماست . همه کارها را خودتان انجام میدهید ، ائم از تنظیم قیمت ها ، وبسایت سامانه را مطابق سلیقه ی خود طراحی میکنید و هیچ شرکت ارائه دهنده نمایندگی در کار شما نمیتواند دخالت داشته باشد .

راه اندازی سامانه ارسال پیامک نیاز به پول زیاد و صرف هزینه بالا ندارد .

لازم نیست شما یک برنامه نویس گران قیمت داشته باشید . سایمون پیامک در این زمینه فعالیت دارد قالب پیشفرضی در اختیار شما قرار میگذارد که به راحتی میتوانید آن را تغییر دهید . بدون متقبل شدن هزینه .

شما میتوانید با همان پیامک هدیه که بابت اخذ نمایندگی پنل پیام کوتاه دریافت کرده اید شروع کنید و نیازی به خرید پیامک اولیه ندارید . مطمئن باشید که حساب بانکی شما در این شغل خالی نمی ماند .

اعتبار پیامک شما تاریخ انقضا ندارد : به هردلیل و مشکلی که باعث فروش پائین شما شود . نباید نگران اعتبار پیامکی خود باشید . این اعتبار در حساب شما باقی میماند د هر زمان

این یک شغل کم استرس است . تمامی کارها شما بصورت انلاین و اتوماتیک انجام میشود . فقط کافیست کامپیوتر خود را روشن کنید . قالب سامانه و تمامی امکانات از پیش طراحی شده است . تنها مدیریت کاربران ، نمایندگان و اعتبار آنها بر عهده شماست . حتی اگر تخصصی در ارتباط با مدیریت آن نداشته باشید ما به شما فایل های آموزشی را میدهیم و به شما اطمینان خاطر میدهیم که در کنار شما هستیم .

درآمد بالا و بدون سقف در این کسب و کار : هیچ سقفی برای کسب درآمد شما در این تجارت وجود ندارد ، کافی است در کارهای خود جدی باشید و آنها را بر پایه نظم و انضباط با برنامه راهوری کنید . دو امر بسیار مهم باعث میشود که در این شغل سقف درامد برداشته شود . ۱ – ارسال انبوه پیامک در سراسر کشور در روز ۲- ترجیح دادن اکثریت کسب و کارها به نوع تبلیغات دیگر . زیرا نو تبلیغات هم ارزان تر است و هم بازدهی سریع تری را در بر دارد .

 

معایب پنل ارسال پیامک تبلیغاتی سایمون پیامک

در ارتباط با مزایای پنل ارسال پیامک تبلیغاتی سایمون پیامک سخن گفتیم . حال از معایب این تجارت گفتگو میکنیم تا درک بیشتری ما در این عرصه وارد میشویم .

یکی از معایب این تجارت پتانسیل کسب درآمد بالای ان است . زیرا با وجود این امکان افراد بسیاری وارد این شغل شده و این باعث میشود که رقابت زیادی ایجاد شود . اما با اراده قوی و پشتکار بالا این موضوع نیز حل میگردد و میتوانید درآمد بالای را از آن خود کنید .

در شروع کسب و کار از سود پیامکی بالا نخواهد بود . همانطور که میدانید برای رقابت با سایر افراد باید سود اندکی را بروی هر پیامک محاسبه کنید و این باعث میشود که از این موضوع منبع درامد آنچنانی نداشته باشید . حتی ممکن است برایتان خنده دارد باشد . ولی باید در نظر داشته باشید که هر روز تعداد مشتریان شما بیشتر می شود و به مبلغ خرید و فروش پیامکی شما نیز بالاتر میرود . بنابراین همین سود کم در آینده نزدیک تبدیل به یک درآمد ثابت و بالا میشود . پس باید در نظر داشته باشیم که در ابتدا درامد اصلی از طریق فروش سامانه پیام کوتاه و پنل ارسال پیامک تبلیغاتی سایمون پیامک است .

با استفاده از مقاله ای که مطالعه کردید تا حدوددی در این زمینه اطلاعات کسب کرده اید . بنابراین میتوانید تصمیم بگیرید که در این عرصه وارد بشوید یا خیر . در صورتی که در تصمیم خود جدی هستید . مقالعه بعدی را که در ارتباط با کسب درامد نماینده است بیشتر آشنا شوید .

پنل ارسال پیامک تبلیغاتی سایمون پیامک