نمایندگی سامانه پیام کوتاه  ارزان قیمت سایمون پیامک در اهواز | اخذ نمایندگی و شرایط لازم به جهت تاسیس

نمایندگی سامانه پیام کوتاه ارزان سایمون پیامک

در این مقاله با نحوه کسب درآمد ازطریق نمایندگی های سامانه ارسال پیام کوتاه آشنا خواهید شد . این سامانه که از طریق سایمون پیامک به متقاضیان افتتاح نمایندگی در شهرستان های ایران من جمله اهواز و شرستان های دیگر استان خوزستان اعطا می گردد.متقاضیان در صورت داشتن شرایط احراز نمایندگی که در قسمت نمایندگی سامانه پیامک بیان شده است می توانند درخواست خود را مبنی بر دریافت نمایندگی ازسایمون پیامک به این مجموعه ارسال و در مدت کوتاهی فعالیت خود را آغاز نمایند.

از ان جا که پارامتر قیمت از مهم ترین پارامتر های تعیین کننده بازار هدف برای محصولات است از این رو مجموعه ما با توجه به امکانات ارائه شده در پنل

نحوه درآمد نمایندگی سامانه پیام کوتاه ارزان در اهواز

شما به چند طریق درآمد کسب می‌کنید

۱- . موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش حدود ۳۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.
۲- اگر کاربران شما در روز ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک ۲ تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانۀ شما از این طریق ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.
۳-   فروش خط اختصاصی بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۱۰ تومان در روز سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به ۳۰۰ هزار تومان خواهد رسید.
۴-  فروش سامانۀ نمایندگیخود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی پیام کوتاه سایمون کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامکهای ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

در کل بایستی خاطر نشان کرد که سایمون امکان کسب درآمدی مطمئن را به شما خواهد داد تا هم بتوانید مشتریان خود را راضی نگه داشته و هم بتوانید برای خود کسب در امد کنید.

دیگر شهرستان های ارائه دهنده سامانه پیامکی

سامانه اس ام اس انبوه در تبریز

دیگر مقالات سامانه پیامک سایمون در اهواز

سامانه پیام کوتاه در اهواز

نمایندگی سامانه پیام کوتاه در اهواز