در این مقاله به تشریح فعالیت های نمایندگی پنل اس ام اس خواهیم پرداخت و به طور اختصاصی راجع به سامانه پیام کوتاه سایمون به تبادل نظر خواهیم پرداخت

با توجه به قیمت مناسب وکارایی مطلوب بازاریابی پیامکی تقاضا برای داشتن پنل اس ام اس به طوری صعودی در حال گسترش است از این رو تقاضا برای درخواست نمایندگی از سوی افراد حقیقی و حقوقی برای شهرستان ها به جهت ارائه خدمات نمایندگی پنل اس ام اس قابل توجه بوده و می تواند برای سرمایه گذاران نوید بخش یک سرمایه گذاری موفق باشد.

نمایندگان پنل اس ام اس سایمون پیامک قادر خواهند بود با عنوان نمایندگی پنل اس ام اس سایمون اقدام به فعالیت نموده و یا اینکه با برند تجاری خاص خود به فعالیت بپردازند.
سایمون پیامک برای این دسته از نمایندگان امکانات ویژه ای در نظر گرفته تا این سرمایه گذاران بتوانند در کوتاه ترین فاصله زمانی فعالیت خود را آغاز نمایند. از جمله طراحی وب سایت ویژه نماینده و طراحی پنل ویژه نماینده در زمانی بسیار کوتاه .
نمایندگی پنل اس ام اس می تواند از دو راه خدمات خود را عرصه کند
1-    واگذاری پنل اس ام اس به متقاضیان خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه
2-    جذب نماینده و واگذاری نمایندگی سامانه پیام کوتاه و پنل  پیامکی
که سایمون پیامک در هر صورتی خدمات پشتیبانی قوی برای نمایندگان فراهم می آورد . تا بتوانند به راحتی فعالیت تجاری خود را انجام دهند.

پنل اس ام اس سایمون کاملا منحصر به فرد بوده و از این جهت گرایش به آن بسیار بالاست می توانید بخشی از امکانات پنل  اس ام اس سایمون را در دموی سامانه پیامکی ببینید

برای اخذ نمایندگی پنل اس ام اس یک سری شرایط و ملزومات وجود دارد که هر دو طرف قرار داد ملزم به رعایت آن هستند می توانید اطلاعات بیشتر در این زمینه را در قسمت نمایندگی سامانه پیام کوتاه مشاهده کنید

پس از ارسال تقاضا از سوی مشتری شرایط وی در مدت زمانی بسیار کوتاه بررسی شده مجوز های لازم صادر شده و نماینده می تواند فعالیت تجاری خود را آغاز کند.