سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه در رشت سایمون فرصت ایده آلی  برای فعالیت افراد حقیقی در حیطه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک در استان گیلان و شهرستان رشت می باشد .

نمایندگی سامانه پیام کوتاه در رشت

سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون فرصت ایده آلی  برای فعالیت افراد حقیقی در حیطه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک در استان گیلان و شهرستان رشت می باشد . این نمایندگی به صورت نمایندگی مستقل در شهرستان رشت است یعنی هر نماینده سامانه پیام کوتاه در رشت توانایی ارائه خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری  و دامنه و لوگو اختصاصی خود را دارا باشد. این امکان برای زیر نماینده های هر نماینده نیز وجود دارد وتمام نمایندگانی که از این سرویس استفاده میکنند می تواند با نام و برند خود فعالیت نماید. سرویس نمایندگی مستقل برای تمامی افرادی که تمایل به  ارائه خدمات پیام کوتاه و اعطای پنل اس ا م اس دارند بتواند با سرمایه  اندک  سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و شروع به کسب و کار کند.
هم اکنون شرکت وب گستران افق با برند تجاری ” سایمون پیامک ” در عرصه اس ام اس مارکتینگ فعالیت خود را آغاز کرد . این مجموعه با تلاش بی وقفه در ارتباط با پشتیبانی و راهکار های برتر در ارسال پیامک برای توسعه کسب و کار مشتریان با قدرت حرکت میکند . و این شرکت خدمات ویژه ای برای ساکنین شهر رشت دارد و به طور مستقل نمایندگی سامانه پیام کوتاه به علاقه مندان شهرستان رشت در این بخش میدهد و ساکنین شهر رشت میتوانند با ثبت نام و گرفتن نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون در رشت اقدام به کسب درآمد نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت سامانه پیام کوتاه سایمون به بخش مورد نظر آن مراجعه نمایید. با مراجعه بهنمایندگی سامانه پیامک در کشور با دیگر نمایندگی های سایمون آشنا شوید.