شرایط اخد نمایندگی سامانه پیام کوتاه در کرج و امکاناتی که پنل اس ام اس سایمون برای نمایندگان پنل پیام کوتاه در شهرستان کرج در نظر میگیرد.

– آیا می خواهید با ما همراه شوید؟

– آیا می خواهید با نام و برند خود نمایندگی سامانه پیامکی بگیرید؟

پنل نمایندگی با امکانات ویژه با قیمت بسیار مقرون به صرفه و شماره پیامک اختصاصی؛

امکان تعریف بی نهایت نماینده و کاربر؛

و به همراه ده ها امکانات دیگر ارائه می گردد.

و …

 

سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون فرصت ایده آلی  برای فعالیت افراد حقیقی در حیطه ارائه خدمات پیام کوتاه وفروش سامانه پیامک در استان البرز و شهرستان کرج می باشد . این نمایندگی به صورت نمایندگی مستقل در شهرستان کرج است یعنی هر نماینده سامانه پیام کوتاه در کرج توانایی ارائه خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری  و دامنه و لوگو اختصاصی خود را دارا باشد. این امکان برای زیر نماینده های هر نماینده نیز وجود دارد وتمام نمایندگانی که از این سرویس استفاده میکنند می تواند با نام و برند خود فعالیت نماید. سرویس نمایندگی مستقل برای تمامی افرادی که تمایل به  ارائه خدمات پیام کوتاه و اعطای پنل اس ا م اس دارند بتواند با سرمایه  اندک  سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و شروع به کسب و کار کند.
هم اکنون شرکت وب گستران افق با برند تجاری ” سایمون پیامک ” در عرصه اس ام اس مارکتینگ فعالیت خود را آغاز کرد . این مجموعه با تلاش بی وقفه در ارتباط با پشتیبانی و راهکار های برتر در ارسال پیامک برای توسعه کسب و کار مشتریان با قدرت حرکت میکند . و این شرکت خدمات ویژه ای برای ساکنین شهر کرج دارد و به طور مستقل نمایندگی سامانه پیام کوتاه به علاقمندان شهرستان کرج در این بخش میدهد و ساکنین شهر کرج میتوانند با ثبت نام و گرفتن نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون در کرج به کسب درآمد نمایند.

با پیشرفت روزافزون فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی، کاربرد‌های تلفن همراه نیز جهش چشمگیری داشته و این وسیله صرفاً به عنوان ابزار مکالمه مورد بهره‌برداری قرار نمی‌گیرد بلکه با تکیه بر سرویس‌های ارزش افزوده به ارائه خدمات بی‌شماری پرداخته و پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی کاربران گشته است. شرکت وب گستران افق با برند تجاری ” سایمون پیامک ”  نیز در راستای مأموریت خود مبنی بر نوسازی صنایع کشور و اشاعه کاربرد فاوا، یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های فعالیت خود را ارائه سرویس‌های متنوع مبتنی بر پیام‌کوتاه تعیین نموده‌است و با بهره‌مندی از برترین شاخص‌های جهانی، تأمین بستری با امنیت بسیار بالا در ارائه سرویس‌های پیام‌دهی و نیز تلاش‌های همه جانبه و مستمر، از نظر محصول، دانش فنی و تخصص در جایگاه متمایزی قرار گرفته است.

جهت اطلاه از نحوه اخذ نمایندگی به بخش نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون مراجعه نمایید.سایر استان های ارائه دهندهخدمات فروش سامانه پیام کوتاه در کشور

شرایط اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه

مقایسه پکیج های اس ام اس

خرید اینترنتی پنل اس ام اس

نمایندگی سامانه پیامکی در کرج , نمایندگی سامانه پیام کوتاه در شهر کرج , نمایندگی پنل ارسال پیامک در کرج ,نمایندگی سامانه پیام کوتاه در کرج , نمایندگی پنل ارسال اس ام اس در کرج , نمایندگی ارزان قیمت سامانه پیام کوتاه در کرجنمایندگی پنل ارسال اس ام اس در کرجشرایط اخد نمایندگی سامانه پیام کوتاه در کرج