سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه در اصفهان سایمون فرصت ایده آلی  برای فعالیت افراد حقیقی در حیطه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک دراستان اصفهان و شهرستان اصفهان می باشد .


سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون فرصت ایده آلی  برای فعالیت افراد حقیقی در حیطه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک در استان اصفهان و شهرستان اصفهان می باشد . این نمایندگی به صورت نمایندگی مستقل در شهرستان اصفهان است یعنی هر نماینده سامانه پیام کوتاه در اصفهان توانایی ارائه خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری  و دامنه و لوگو اختصاصی خود را دارا باشد. این امکان برای زیر نماینده های هر نماینده نیز وجود دارد وتمام نمایندگانی که از این سرویس استفاده میکنند می تواند با نام و برند خود فعالیت نماید. سرویس نمایندگی مستقل برای تمامی افرادی که تمایل به  ارائه خدمات پیام کوتاه و اعطای پنل اس ا م اس دارند بتواند با سرمایه  اندک  سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و شروع به کسب و کار کند .
نمایندگی سامانه پیام کوتاه در اصفهان

شرایط فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه

هم اکنون شرکت وب گستران افق با برند تجاری ” سایمون پیامک ” در عرصه اس ام اس مارکتینگ فعالیت خود را آغاز کرد . این مجموعه با تلاش بی وقفه در ارتباط با پشتیبانی و راهکار های برتر در ارسال پیامک برای توسعه کسب و کار مشتریان با قدرت حرکت میکند و این شرکت خدمات ویژه ای برای ساکنین شهر اصفهان دارد و به طور مستقل نمایندگی سامانه پیام کوتاه به علاقمندان شهرستان اصفهان در این بخش میدهد و ساکنین شهر اصفهان میتوانند با ثبت نام و گرفتن نمایندگی سامانه پیام کوتاه سایمون در اصفهان اقدام به کسب درآمد نمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش نمایندگی پیام کوتاه سایمون به بخش مورد نظر آن مراجعه نمایید. در صورتی که علاقه مند به داشتن پنل اس ام اس هستید می توانید اطلاعات لازم در مورد تعرفه قیمت ها و پکیج های سامانه پیام کوتاه را در بخش مربوطه مطالعه و در صورت نیاز اقدام به خریداری سامانه پیامک نمایید

خرید اینترنتی پنل ارسال اس ام اس

در صورتی که تمایل دارید در مورد فروش نمایندگی سامانه پیام کوتاه در استان محل زندگی خود اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید با ما در نمایندگی های سامانه پیام کوتاه در کشور همراه باشید .