به بخش نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای خوش آمدید .شما میتوانید از طریق این سایت ثبت نام خود را انجام دهید و از تخفیفات ما برخوردار شوید.

نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای

معمولا اکثر مشترکین پیام های دریافتی خود را در نگاه اول می خوانند و در لحظه خواندن تمام حواسشان را متمرکز در خواندن متن اس ام اس می کنند.

پیام کوتاه از جمله روش های معدود اطلاع رسانی است، که نیازی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه ی اولیه ارسال، توزیع می شود.

یکی از مهمترین مزایای پیام کوتاه این است که قابلیت هدفمند سازی مخاطب را دارد. استفاده از سایر روش های هدفمند مانند تلفن و یا نامه ، زمان بر و هزینه بر است و به نیروی انسانی نیاز دارد.

چاپ کاتالوگ و توزیع آن شاید برای هر مخاطب حدود ۱۰۰ تومان هزینه داشته باشد، اما اگر برای هر نفر دو پیام کوتاه هم ارسال شود، بیشتر از ۲۰ تومان خرج نخواهد داشت. علاوه بر این مدیریت تیراژ در سامانه اس ام اس بسیار آسان تر است. شاید هیچ گاه نشود ۱۰۰ برگ کاتالوگ با هزینه مناسب چاپ کرد، اما می توان ۱۰۰ پیام کوتاه فرستاد بدون اینکه تیراژ پایین روی هزینه هر تبلیغ تاثیر منفی داشته باشد، اینجاست که تبلیغات از طریق ارسال اس ام اس ضرورت خود را نمایان می کند.

نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای

ارسال اس ام اس منطقه ای میتواند با اهداف تعیین شده برای تبلیغات هدفمند سازگار باشد و به تبلیغات هدفمند منجر شود . امکان ارسال اس ام اس منطقه ای شما را یاری خواهد داد تا با فیلترینگ منطقه ای بتوانید بازار هدف را در دست بگیرید. سایمون اس ام اس با قابلیت ارسال اس ام اس براساس مناطق مختلف شهر های ایران این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد.  سایمون پیامک به منظور دستیابی شما به اهدافتان، سرویس های نرم افزاری، سخت افزاری و تکنولوژی اطلاعات را با راه حل های تجاری یکپارچه کرده است.راه حلی متناسب با تجارت خود، انتخاب نمایید: پکیج های سایمون میتواند اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهد

تعرقه ها و پکیج ها ی پنل اس ام اس

اخذ نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای

میتوانید با اخذ نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس برای خود درآمدی قابل قبول داشته باشید و با سرمایه گذاری اندک به سود قابل قبول دست پیدا کنید . سامانه پیامک ما با داشتن قابلیت ارسال پیام کوتاه منطقه ای این امکان را به شما میدهد تا بیش از پیش بتوانید مشتریان خود را راضی نگه دارید . از طریق فروش سامانه پیامک تبلیغاتی منطقه ای  میتوانید مشتریانی راضی داشته باشید.

نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس سایمون در خدمت شما
مقالات مرتبط را در زیر بخوانید.

نمایندگی سامانه ارسال اس ام اس

نمایندگی سامانه ارسال پیامک تکی

سامانه ارسال اس ام اس منطقه ای

شهرستان های دیگر ارائه دهنده خدما ت سایمون را میتوانید در بخش نمایندگی سامانه پیام کوتاه در کشور مشاهده و اطلاعات لازمه را کسب نمایید.