خرید سامانه پیام کوتاه سایمون اس ام اس

خرید سامانه پیام کوتاه سایمون اس ام اس

اغلب کسانی که در پی رونق مشاغل خود هستند سامانه ارسال اس ام اس انبوه را انتخاب می کنند با خرید سامانه پیام کوتاه سایمون برای خود قابلیت های منحصر به فردی ایجاد کنید و خود را از نتیجه حاصله مطمئن کنید.

برای خرید سامانه پیامک دلخواه و مطابق با نیاز خود می توانید پنل های اس ام اس سایمون را مشاهده کرده و یا با کارشناسان سایمون در ارتباط باشید . (تعرفه و پنل های پیامک انبوه سایمون)

اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه در کلیه شهر ها به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید به راحتی برای خود کسب و کاری تازه و مطمئن راه اندازی کنید. (شرایط اخذ نمایندگی )

دلیل پائین بودن تعرفه‌های شرکت سایمون‌پیامک این دو عامل می‌باشد

حذف نکردن شماره‌های تکراری
سامانۀ سایمون‌ پیامک از ارسال به شماره‌های تکراری جلوگیری می‌کند و امکان گرفتن گزارش تحویل و مشخص نمودن تعداد شماره‌های گیرنده را به شما می‌دهد. فرآیند ارسال شما ثبت شده و کاملا واضح خواهد بود.
سرعت پائین برای ارسال پیامک
ارسال پیامک توسط مخابرات انجام می‌گردد و شرکت تنها یک درخواست جهت اینکار به مخابرات می‌فرستد. بنابراین تمام بار ارسال پیامک بروی مخابرات می‌باشد و سرعت آن هیچ ارتباطی به شرکت ندارد.
عدم رعایت محدودیت ۷۰ کاراکتر
سامانه سایمون‌پیامک مجهز به سیستم شمارندۀ تعداد حروف پیامک و همچنین سیستم گزارش تحویل می‌باشد و بنابراین متن پیامک‌های ارسالی شما هیچگاه طولانی‌تر از تعداد کاراکتر مجاز نخواهند بود.

سامانه پیام کوتاه 

فروش سامانه پیام کوتاه 

نمایندگی سامانه پیام کوتاه