فروش سامانه پیام کوتاه در استان آذربایجان شرقی

فروش سامانه پیام کوتاه در تبریز

شرکت سایمون پیامک در جهت رونق بخشیدن به فضای کسب و کار و توسعه بازاریابی موبایلی در شهرستان های ایران اقدام بهفروش سامانه پیام کوتاه در تبریز و سایر شهرستان های استان آذربایجان شرقی نموده است . تا بتواند سهمی در معرفی صنایع این استان داشته باشد.

پنل اس ام اس سایمون دارای بانک اطلاعاتی اصناف و مشاغل بوده و می تواند بانک اطلاعاتی خاصی بر اساس کد پستی و دیگر پارامتر های بیان شده در قسمت تعرفه و پکیج های پیام کوتاه را در اختیار کاربران این پنل ها قرار داده و این امکان را برای ان ها فراهم سازد تا با شماره اختصاصی ارتباطی دو طرفه با مشتریان خود داشته باشند.

متقاضیان استفاده از سرویس پیامک انبوه می توانند با خرید پنل ارسال اس ام اس از طریق سایت پیامک سایمون دروازه ای از تجارت نوین را به سوی خود بگشایند.

سامانه پیام کوتاه میتواند این امکان را برای شما فراهم کند تا در هر جای ایران که هستید با مشتریان و مخاطبان خود با هزینه ای اندک در تماس باشید .

می توانید از طریق اخذ نمایندگی سامانه پیامک سایمون در شهرستان های استان آذر بایجان شرقی از جمله تبریز, سراب , بناب, عجب شیر ,  آذر شهر , بستان آباد , اسکو , جلفا و دیگر شهرهای این استان اقدام به فروش سامانه پیام کوتاه نموده و برای خود درآمدی قابل توجه داشته باشید .

سایمون پیامک خدمات نمایندگی های خود را در هر جایی از ایران ارائه داده تا نمایندگان بتوانند سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشند.