در این سالها تقاضا برای بازاریابی پیامکی توسعه و پیشرفت چشم گیری داشته است و شغل ها و اصناف زیادی به سمت این نوع ابزار بازاریابی رفته اند ، بنابراین نیاز به این نوع خدمات بسیار بالا است و در انتها افراد جدیدی پا به این تجارت گذاشته و برای خود درآمدی کسب کرده اند . سایمون پیامک با در نظر گرفتن این موقعیت به خصوص اقدام به ارائه نمایندگی سامانه پیام کوتاه کرده است . با دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه ، سامانه پیام کوتاه کاملا مستقل خواهید داشت و از آن طریق میتوانید پنل بفروش برسانید . با در نظر گرفتن موقعیت خدمات پیامکی با تلاش مکرر و زمان کافی ، موفقیت در این ضمینه تضمینی خواهد بود . پس اگر به جستجوی یک شغل پردرآمد هستید دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه میتوانید بهترین گزینه برای شما باشد . در ادامه میتوانید بیشتر در مورد نمایندگی سامانه پیامک ، معایب و مزایا آن بخوانید .

در این سالها تقاضا برای بازاریابی پیامکی توسعه و پیشرفت چشم گیری داشته است و شغل ها و اصناف زیادی به سمت این نوع ابزار بازاریابی رفته اند ، بنابراین نیاز به این نوع خدمات بسیار بالا است و در انتها افراد جدیدی پا به این تجارت گذاشته و برای خود درآمدی کسب کرده اند . سایمون پیامک با در نظر گرفتن این موقعیت به خصوص اقدام به ارائه نمایندگی سامانه پیام کوتاهکرده است . با دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه ، سامانه پیام کوتاه کاملا مستقل خواهید داشت و از آن طریق میتوانید پنل بفروش برسانید . با در نظر گرفتن موقعیت خدمات پیامکی با تلاش مکرر و زمان کافی ، موفقیت در این ضمینه تضمینی خواهد بود . پس اگر به جستجوی یک شغل پردرآمد هستید دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه میتوانید بهترین گزینه برای شما باشد . در ادامه میتوانید بیشتر در مورد نمایندگی سامانه پیامک ، معایب و مزایا آن بخوانید .

پشت کامپیوتر خود در منزل بشینید و کسب در آمد کنید !

فعالیت در ارتباط با سامانه پیام کوتاه وقت چندانی از شما را نخواهد گرفت . البته درست است باید در اوایل آن زحمت کشید ، ولی دز آینده نه چندان دور این فعالیت کمتر میشود و شما مشتریان خود را دارید . حتی میتوانید شغل اول خود را نگهدارید و این کار را در کنار کار خود انجام دهید . لازم به ذکر است که مدیریت و فروش سامانه پیام کوتاه نیاز به سرمایه ی ندارد و شما با یک کامپیوتر در منزل میتوانید این شغل را گسترش دهید . البته مطمئن باشید با فعالیت مستمر و جدی شرکت خود را تاسیس میکنید و بصورت جدی به این کار میپردازید .

کلیه امکانات نمایندگی سامانه پیام کوتاه را دریافت کنید !

نمایندگی سامانه پیام کوتاه را از سایمون پیامک دریافت کنید و یک سامانه با امکانات شبیه سامانه پیام کوتاه سایمون پیامک داشته باشید . در این سامانه هیچ نامی از سایمون پیامک وجود ندارد و با آدرس اختصاصی ( دامین www.yourdomin.com ) سامانه را دریافت میکنید ، همچنین لوگو و شماره حساب های شما در سامانه قرار میگیرد . تمامی تعرفه های فروش پیامک و پنل پیامک را به صلاح دید خود میتوانید تنظیم کنید و پس از تنظیمات میتوانید به کاربران خدمات ارسال پیامک و پنل و خط اختصاصی پیامک ارائه بدهید . لازم به ذکر است از قسمت مدیریت سامانه بر تمامی کاربران خود نظارت داشته و پیامک های ارسالی و دریافتی آنها را مانیتور کنید .

نکته خیلی مهم این است که زمانی که کاربر تصمیم دارد عضو سامانه پیام کوتاه شود میتواند یک شما اختصاصی ۱۴ رقمی از خطوط ۵۰۰۰۱ بصورت رایگان دریافت کند که این شامل هزینه برای شما نمیشود .

در هر کجا مشتریان خود را بیابید !

در این شغل ، مشتریان شما کسانی هستند که نیاز به ارسال پیامک انبوه چه تبلیغاتی و چه اطلاع رسانی که البته بیشتر برای رونق کسب و کار خود به کار می گیرند ، هستند . پس میبایستی به این افراد پیشنهاد داده شود و آنها را هدف قرار دهید . این را در نظر داشته باشید که هر شغلی با تبلیغات پیامکی فروش خود را افزایش میدهد بنابراین بی شک مشتریان زیادی خواهید داشت . اگر میخواهید سریع تر پیشرفت کنید به سراغ موسسات، ادارات، آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، شرکت‌های بیمه، آژانس‌های هواپیمایی، فروشگاه‌ها و سایر کسب و کارها بروید . زیرا اکثرا این شغل ها پیامک انبوه ارسال میکنند و میتوانند ، شما را به هدفتان برسانند .

پیش خودتان فکر کنید . آیا میتوان این پیشنهاد را نا دیده گرفت ؟

شما با دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه میتوانید از چند طریق درآمد داشته باشید !

واگذاری سامانه پیام کوتاه : اگر در ماه ۱۰ پنل پیامک بفروش برسانید ، حدودا ۱ میلیون تومان در ماه در آمد خواهید داشت . این را در نظر داشته باشید هر کسی به پنل پیامک نیاز دارد و فروش شما با کمی اندیشه و تلاش به اشخاص بفروشید .

سود پیامک های ارسال شده : با افزایش کاربران به تدریج خرید و فروش پیامک های شما بالا میرود. در صورتی که شما برای هر پیامک ۲ تومان سود گذاشته باشید و کاربران در روز ۵۰٫۰۰۰ پیامک ارسال کنند . درآمد روزانه شما به ۱۰۰۰ هزار تومان می رسد

واگذاری خطوط اختصاصی ارسال پیامک : شما میتوانید از فروش خطوط ارسال پیامک درآمد هم کسب کنید . در صورتی که ۱۰ خط با سود ۱۰ هزار تومان به فروش برسانید از درآمد ماهانه شما ۱۰۰۰ هزار تومان میرسد . لازم به ذکر است اگر خطوط رند تر بفروشید سود بیشتری نصیبتان میشود .

واگذاری نمایندگی سامانه پیام کوتاه مشابه : شما مجاز هستید نمایندگی سامانه پیام کوتاه مشابه سامانه خودتان به دیگران طبق شرایط درج شده در سایت واگذار کنید و سود حاصله را برای خود داشته باشید . بطور مثال اگر سود فروش نمایندگی را حدودا ۲۰۰ هزار تومان بگذارید و در ماه فقط ۳ نمایندگی واگذار کنید تقریبا ۴۵۰٫۰۰۰ تومان در ماه سود خواهید کرد . در نظر داشته باشید با فروش شارژ پیامک و خطوط به نمایندگان خود که در تلاش خواهند بود سودی بیشتری نصیبتان میشود .

نتیجه گیری نهایی : به تدریج کاربران شما افزایش خواهد یافت . تعداد پیامکی های ارسالی ، خرید خطوط ، واگذاری سامانه پیام کوتاه و واگذاری نمایندگی سامانه پیام کوتاه حجم کاریتان بیشتر میشود و در همان زمان از سایمون پیامک تخفیف دریافت میکنید .با یک محاسبه ساده درآمد خود را در ماه تخمین بزنید .

در صورتی که در ماه ۱۰۰٫۰۰۰ پیامک ارسالی داشته باشید ، ۶ میلیون تومان سود خواهید کرد ( البته سود فروش پنل و خطوط و همچنین نمایندگی سامانه پیام کوتاه در نظر گرفته شده است )

پایین بودن تعرفه های سایمون پیامک راهی برای موفقیت شما :

سایمون پیامک تعرفه بسیار پایین را ارائه میدهد که از قسمت تعرفه قیمت  قابل رویت است . زمانی که شما هر پیامک را  ۱۰۵ ریال  دریافت میکنید قدرت تبلیغات شما نیز بالا میرود .

در صورتی که شغل بهتر ازنمایندگی سامانه پیام کوتاهرا سراغ دارید به ما هم بگوئید تا تغییر شغل بدهیم .